x x logo_sp3ns

Pomoce dydaktyczne

Archiwum aktualności roku szkolnego 2006/07

- PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2007/08
Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2007/08 dostępny jest pod tym adresem.
02.08.2007

- WAKACJE!
Jeszcze tylko odbiór świadectwa i ... wakacje. Wakacje, wakacje, wakacje! Wszystkim naszym uczniom i absolwentom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.   :-)
22.06.2007

- DZIEŃ DZIECKA
Dnia 2 czerwca 2007 roku na terenie naszej szkoły odbył się DZIEŃ DZIECKA. Klasy brały udział w różnych konkursach i zawodach sportowych, które zostały przeprowadzone na każdym poziomie nauczania. Uczniowie brali udział w:
- konkursie plastycznym pt. "Kosmiczna podróż",
- pokazie mody "Mój ulubiony mundurek szkolny",
- konkursie śpiewania piosenek,
- zawodach sportowych.
Największą ilość punktów i pierwsze miejsca zdobyły klasy: IVA, VC, VID. Liczna obecność dzieci świadczy o dużym zainteresowaniu tego typu imprezami. Zdjęcia w galerii.
11.06.2007

- KONKURS MATEMATYCZNY O PUCHAR REKTORA PWSZ
1 czerwca 2007 roku odbył się Konkurs Matematyczny o PUCHAR REKTORA PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY ZAWOWODEJ. Naszą szkołę reprezentowało dziesięciu uczniów, w dwóch kategoriach:
IV klasy (4 osoby),
V i VI klasy (6 osób).
Pierwszy etap konkursu rozpoczął się o 1000. Do drugiego etapu zakwalifikowali się:
Kinga Muszyńska (kl. 4),
Marysia Czyżycka (kl. 5),
Justyna Kulpa (kl. 5),
Tomasz Noga (kl. 5),
Beata Selwa (kl. 6),
Barbara Turska (kl. 6).
Drugi etap wyłonił zwycięzcę, okazał się bardzo pomyślny dla uczennicy naszej szkoły KINGI MUSZYŃSKIEJ, która wywalczyła PUCHAR REKTORA PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ, w swojej kategorii. S E R D E C Z N I E   G R A T U L U J E M Y !!! Zdjęcia w galerii.
07.06.2007

- "TRÓJKI"
Dnia 25 maja 2007r. na hali NORS w Nowym Sączu odbył się XI Regionalny Turniej Mini-Siatkówki Chłopców Uczniowskich Klubów Sportowych Klas 5-tych "trójki". Drużyny rozegrały po 4 mecze systemem "każdy z każdym". Nasi chłopcy wygrali 2 mecze i przegrali 2 mecze, ostatecznie zajmując 3 miejsce. Zdjęcia w galerii.
29.05.2007

- O PATRONIE NA NOWO
Maciej Chronowski odświeżył podstronę o patronie naszej szkoły - Janie Kochanowskim. Efekty jego pracy obejrzeć można w dziale "On nam patronuje".
24.05.2007

- MUNDURKI SZKOLNE
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ogłaszają konkurs na najciekawszy projekt mundurka szkolnego dla uczniów naszej szkoły. Propozycje wzorów należy składać w sekretariacie szkoły do dnia 25.05.2007r.
15.05.2007

- 3 MAJA
W dniu 27 kwietnia 2007 roku odbyły sie uroczyste akademie z okazji Święto Konstytucji 3 Maja. Pamiątkowe zdjęcia obejrzeć można w galerii.
07.05.2007

- SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
Wojtek Kumor po raz kolejny zaktualizował stronę SKS. Najwięcej nowinek znajdziecie w dziale "Biegi" - m.in. o Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych. W galerii kilka zdjęć ze wspomnianych zawodów. Zapraszamy do czytania i oglądania. ;-)
20.04.2007

- X KONKURS STROIKÓW I PISANEK WIELKANOCNYCH
4 kwietnia 2007r. komisja konkursowa w składzie przyznała nagrody i wyróżnienia w X Konkursie Stroików i Pisanek Wielkanocnych. Szczegółowe informacje w dziale "Stroiki i pisanki". Zapraszamy również do obejrzenia fotogalerii.
13.04.2007

- MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY
Dnia 15 marca 2007 roku w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur i Kangurek. W konkursie KANGUREK wzięły udział dzieci z klas: II a (7osób), II c (1 osoba) i IId (5 osób).
Konkurs KANGUR był rozgrywany w dwóch kategoriach:
- kategoria MALUCH uczniowie klas:
   - IIIa (5 osób), IIIb (5 osób), IIIc (10 osób),
   - IVa (2 osoby), IVb (6 osób), IVc (4osoby),
- kategoria BENIAMIN uczniowie klas:
   - Va (4 osoby), Vb (3 osoby), Vc (2osoby), Vd (5 osób),
   - VIa (1 osoba), VIb (2 osoby), VIc (4 osoby), VId (3 osoby).
Konkurs trwał 60 minut. Wszyscy zawodnicy musieli wykazać się wiedzą wykraczającą poza wymagania programowe. Mimo ogromnego wysiłku, nie opuszczał ich duch walki!!! Wyniki w czerwcu. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.
30.03.2007

- DZIEŃ OTWARTY TO JUŻ HISTORIA
Pozostały jedynie wspomnienia. ;-) Zapraszamy do galerii.
20.03.2007

- DZIEŃ OTWARTY
Serdecznie zapraszamy dzieci urodzone w roku 2000 i 2001 oraz ich opiekunów do odwiedzenia szkoły w dniu 17 marca 2007r. w godz. 10:00-12:30. Czeka na Was wiele atrakcji przygotowanych przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Będziecie mieli możliwość zobaczyć szkołę od środka, spróbować swoich sił w różnych grach i zabawach. Szczegółowe informacje tutaj.
14.03.2007

- NARCIARSTWO ZJAZDOWE PO RAZ DRUGI
1 marca w Kluszkowcach odbyły się zawody narciarskie wojewódzkie. Artur Świerad wywalczył 16 miejsce, Arkadiusz Wzorek 17 miejsce. Arkadiusz Poręba z kl. III niestety nie mógł brać udziału w zawodach z powodu kontuzji kolana. Gratulujemy naszym zawodnikom bardzo dobrych miejsc!!! Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.
2.03.2007

- V TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ
W dniu wczorajszym odbył się V Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Klas VI o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Sączu. "Nasi", zarówno dziewczęta jak i chłopcy, zdobyli najlepsze miejsca. Gratulujemy wspaniałych wyników! Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.
28.02.2007

- AKTUALIZACJA STRONY SKS
Wojtek Kumor zafundował nam kolejną odsłonę strony SKS. Znajdziecie na niej, drodzy czytelnicy, sporo najświeższych informacji na temat sportowych osiągnięć naszych uczniów.
22.02.2007

- ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
W dniu 13 listopada 2006 roku odbyły sie uroczyste akademie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy do galerii.
25.11.2006

Archiwum:
2005/06

6-ci latki w szkole - banner

Szukaj z Google

logo Google

Portale internetowe

Strony edukacyjne

Strony dla dzieci

Encyklopedie i słowniki

x x
x