Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2007/08
Przedmiot Klasa Autor Tytuł Wydawca Nr dopusz-czenia
ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY "0" Doroszuk S., Gawryszewska J., Hermanowska J., Sotomska-Sas D. Już w szkole. Książka sześciolatka NOWA ERA. (214/03).
RELIGIA E.Osewska,J.Stala Kocham dobrego Boga

KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE I Szymańska M. Już w szkole. Obserwuję, przeżywam, poznaję. Podręcznik do kształcenia zintegrowanego w klasie pierwszej Semestr I; cz.1-4 wyd. zmienione NOWA ERA. (167/05
Szymańska M.A., Piotrowska M.E. Już w szkole. Obserwuję, przeżywam, poznaję. Podręcznik do kształcenia zintegrowanego w klasie pierwszej: Semestr II cz.5-6 NOWA ERA. (363/00)
II Szymańska M.A. Piotrowska M.E. Już w szkole. Obserwuję, przeżywam, poznaję. Podręcznik do kształcenia zintegrowanego w klasie drugiej: Semestr I NOWA ERA (66/01)

Już w szkole. Obserwuję, przeżywam, poznaję. Podręcznik do kształcenia zintegrowanego w klasie drugiej: Semestr II NOWA ERA (335/01)
III Szymańska M. A., Piotrowska M. E. Już w szkole. Obserwuję, przeżywam, poznaję. Podręcznik do kształcenia zintegrowanego w klasie trzeciej: Semestr I NOWA ERA (47/02)

Już w szkole. Obserwuję, przeżywam, poznaję. Podręcznik do kształcenia zintegrowanego w klasie trzeciej:Semestr II NOWA ERA (56/03)
JĘZYK ANGIELSKI I Cristiana Bruni English Adventure.Starter
176/04
II Cristiana Bruni English Adventure.1
229/04
III Anne Worral English Adventure.2
107/05
RELIGIA I red.ks.W.Kubik W drodze do Wieczernika. W domu i rodzinie Jezusa WAM Kraków AZ-11-01/1-1
II red. B.Klaus Jam jest chleb życia BIBLOS Tarnów 2001
III red.ks.W.Kubik W drodze do Wieczernika. Jezusowa Wspólnota Serc WAM Kraków AZ-13-01/1-1
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO IV Surdyk-Fertsch W., Szeweluk-Wyrwa B. My i historia. Historia i społeczeństwo dla IV klasy szkoły podstawowej. Podręcznik i ćwiczenia DEMART S.C. (21/03)
V Surdyk-Fertsch W., Szeweluk-Wyrwa B. My i historia. Historia i społeczeństwo dla V klasy szkoły podstawowej Podręcznik i ćwiczenia DEMART S.C. (307/03).
VI Surdyk-Fertsch W., Olszewska B. My i historia. Historia i społeczeństwo dla klasy VI szkoły podstawowej Podręcznik i ćwiczenia DEMART S.C. (12/05)
JĘZYK ANGIELSKI IV Skinner C., Bogucka M. Friends 1 (wydanie uzupełnione) . . Student's Book; Activity Book PEARSON EDUCATION (148/05)
V Skinner C., Bogucka M. KONTYNUACJA do półrocza Friends 1, Friends 2 od półrocza (wydanie uzupełnione) Student's Book; Activity Book PEARSON EDUCATION (148/05)
VI Skinner C., Bogucka M. KONTYNUACJA Friends 2 (wydanie uzupełnione) Student's Book; Activity Book PEARSON EDUCATION (148/05)