x x logo_sp3ns

Organizacja pracy

Szczypta historii

Pomoce dydaktyczne

Chcesz poczuć się lekkim i wolnym,
pogadaj z pedagogiem szkolnym!

Pani Małgorzata Dorbach to uśmiechnięty pedagog szkolny, który ze spokojem i uwagą wysłucha, doradzi uczniom, rodzicom i nauczycielom.

Na bieżąco współpracuje z różnymi instytucjami pozaszkolnymi. Współorganizuje także świąteczne i charytatywne akcje na terenie szkoły.

Pomimo wielu zadań opiekuńczo - wychowawczych znajdzie dla Ciebie zawsze czas. Nie bój się więc zapukać do Jej drzwi!

Godziny pracy:
poniedziałek08:00 - 11:30
wtorek07:30 - 10:00
środa08:00 - 14:00
czwartek13:00 - 16:00
piątek08:00 - 13:00

Stypendium szkolne

W nieprzekraczalnym terminie do 15.09.2010 r. (tj. środa) rodzice mogą składać nowe wnioski o przyznanie stypendium szkolnego, jeżeli dochód netto na osobę w rodzinie ucznia nie przekracza miesięcznie 351 zł na osobę. Do wniosku należy dołączyć zaświadczenia o dochodach netto za m-c sierpień bieżącego roku. Do dochodu wlicza się wynagrodzenie za pracę, zasiłek rodzinny, dopłatę do czynszu mieszkaniowego oraz inne stałe lub okresowe zasiłki z pomocy społecznej, zaświadczenia ze szkół o innych uczących się dzieciach. W przypadku bezrobocia trzeba dołączyć zaświadczenie z Urzędu Pracy.

Po informacje i wnioski do wypełnienia proszę zgłaszać się do pedagoga szkolnego lub sekretariatu.

6-ci latki w szkole - banner

Szukaj z Google

logo Google

Portale internetowe