x x logo_sp3ns

Szczypta historii

Pomoce dydaktyczne

Gdy nie ma obok Ciebie Twojego rodzica,
zabawę, jedzonko zapewni Ci świetlica.

Świetlica szkolna znajduje się w budynku przy ulicy Kochanowskiego. Otwarta jest od 6.30 - 17.00.

Oprócz dzieci stale uczęszczających, opieką objęte są również te, które oczekują na lekcje czy spóźnionych rodziców.

Tutaj uczniowie odrabiają zadania - niektórym wychowawczynie na bieżąco pomagają lub prowadzą dla nich zajęcia wyrównawcze. Mogą korzystać z komputerów, licznych gier planszowych, edukacyjnych, bawić się zabawkami, oglądać filmy na DVD, słuchać radia i czytać książki ze świetlicowej biblioteczki, jak również uczestniczyć w zajęciach ruchowych na boisku szkolnym, sali gimnastycznej bądź ogródku jordanowskim.

Nie brakuje także gier i zabaw integracyjnych, które budują właściwe relacje wewnątrz grupy, zabaw relaksacyjnych i pobudzających do logicznego myślenia.

Sale upiększa dekoracja tworzona w zależności od pór roku i ważnych wydarzeń okolicznościowych oraz galeria prac dzieci - laureatów konkursów świetlicowych i bieżących prac tematycznych. Ciekawostką jest kącik aktywnego dziecka - drzewka, na których zawieszane są listki za wzorowe i negatywne zachowania.

Panuje tu przyjazna atmosfera, bo panie gołębie serduszka mają!

6-ci latki w szkole - banner

Szukaj z Google

logo Google

Portale internetowe