dekoracja strony dekoracja strony dekoracja strony
WITAJ  NA  STRONIE  SZKOLNEGO  KLUBU  SPORTOWEGO

Wielobój

>> Czwórbój Lekkoatletyczny Chłopców i Dziewcząt Szkół Podstawowych

Dodano: 2010.05.18

odsyłacz

W dniu 26.04.2010r. na Międzyszkolnym Stadionie Lekkoatletycznym w Nowym Sączu, odbyły się zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców i Dziewcząt Szkół Podstawowych miasta Nowego Sącza. W zawodach wzięło udział 10 chłopięcych i 9 dziewczęcych reprezentacji z 10 sądeckich szkół (SP2, SP3, SP7, SP8, SP9, SP15, SP16, SP18, SP20, SP21).

Wszyscy zawodnicy brali udział w czterech konkurencjach:
- bieg na 60m,
- rzut piłeczką palantową,
- skok w dal z rozbiegu,
- bieg na 600m - dziewczęta, 1000m - chłopcy.

Każdy wynik zawodnika był przeliczany na punkty według Lekkoatletycznych Tabel dla Szkół Podstawowych. Wyniki pięciu najlepszych zawodniczek, i pięciu najlepszych zawodników z każdej szkoły, po zsumowaniu, decydowały o miejscu szkoły w klasyfikacji ogólnej. W każdej dyscyplinie zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców trzech najlepszych zawodników i zawodniczek zostało nagrodzonych medalami. Ponadto każda szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom, a 3 zwycięskie szkoły zostały nagrodzone pucharami. Z naszej szkoły tylko Bogdan Nowak otrzymał medal za 3 miejsce w biegu na 60m. Gratulujemy!!!

Zawody przebiegły w duchu sportowej rywalizacji, w trakcie ich trwania nie doszło do żadnej poważnej kontuzji, a i pogoda okazała się w tym dniu bardzo łaskawa. Wszystkim reprezentantom naszej szkoły serdecznie dziękujemy za duże zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Nauczyciele WF

Webmasterzy: Mateusz Pach, Michł Brotoń