dekoracja strony dekoracja strony dekoracja strony
WITAJ  NA  STRONIE  SZKOLNEGO  KLUBU  SPORTOWEGO

Biegi

>> Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

Dodano: 2009.11.23

odsyłacz

Dnia 28.10.2009r. na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali:
- Marlena Mółka 4B - w kategorii dziewcząt klas 4,
- Żaneta Poręba 6C - w kategorii dziewcząt klas 6,
- Jakub Wartak 4A - w kategorii chłopców klas 4.

Uczniowie ci zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich na zawodach miejskich. Zawody te, tak jak poprzednie, odbyły się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, na śliskiej, mokrej trawie. Mimo to nasi reprezentanci wystartowali, bieg ukończyli i zajęli następujące miejsca:
- Marlena Mółka 4B - 77,
- Żaneta Poręba 6C - 54,
- Jakub Wartak 4A - 25.

Dodać należy, że w każdym biegu startowało około 80, a w niektórych nawet ponad 90 zawodników. Do zawodów wojewódzkich zakwalifikował się również Arkadiusz Poręba 6A ale z powodu choroby nie mógł wystartować. Bardzo żałujemy. :(
Naszym reprezentantom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i godne reprezentowanie naszej szkoły. Wasz występ dostarczy wielu cennych punktów naszej szkole w klasyfikacji sportowej za bieżący rok szkolny.

Nauczyciele WF

>> Indywidualne Biegi Przełajowe

Dodano: 2009.10.05

odsyłacz

Dnia 17.09.2009r., na terenach rekreacyjnych nad Dunajcem, odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe, w których udział wzięła większość szkół podstawowych z terenu Nowego Sącza. Zawody rozegrano w 3 kategoriach wiekowych chłopców (kl. 4, 5, 6) i 3 kategoriach wiekowych dziewcząt (kl. 4, 5, 6). Każda szkoła wystawiła po 6 zawodników z każdej grupy wiekowej. W każdym biegu wystąpiło około 60 biegaczy. Nasza szkoła zgłosiła do udziału w zawodach reprezentację 36 zawodników.

dziewczęta chłopcy
Szot Przemysław 6A
Kosecki Mateusz 6B
Wiśniewski Radosław 6B

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę zajęli następujące miejsca:
- Mółka Marlena - kl. 4B - 8 miejsce,
- Wartak Jakub - kl. 4A - 9 miejsce,
- Poręba Żaneta - kl. 6C - 5 miejsce,
- Poręba Arkadiusz - kl. 6A - 2 miejsce.

Wymienione osoby zakwalifikowały się do kolejnego etapu i będą reprezentowały naszą szkołę 16.10.2009r. na zawodach wojewódzkich w Nowym Targu. Pozostali uczniowie zdobyli cenne punkty dla szkoły w klasyfikacji generalnej zawodów.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Nauczyciele WF

Webmasterzy: Mateusz Pach, Michł Brotoń