WITAJ  NA  STRONIE  SZKOLNEGO  KLUBU  SPORTOWEGO

Szachy

Dodano: 2009.12.07

odsyłacz

Dnia 30.11.2009r., w naszej szkole zostały rozegrane wewnątrzszkolne eliminacje do turnieju szachowego. Do eliminacji przystąpili i w eliminacjach zdobyli punkty, następujący uczniowie:
10. Mateusz Pach 6c - 6pkt.

Uczestników podzielono na 2 grupy, po 5 osób w każdej. Każda grupa grała systemem "każdy z każdym". Każdy z zawodników rozegrał po 4 partie.

Do ścisłego finału zakwalifikowali się dwaj najlepiej punktujący zawodnicy z każdej grupy. W finale również grano systemem "każdy z każdym", a po rozegraniu wszystkich partii zawodnicy zajęli następujące pozycje:
1. Jan Dziewięcki 6a - 8 pkt. - wszystkie partie zwycięskie,
2. Mateusz Pach 6c - 6pkt,
3. Krzysztof Lisowski 5b - 2pkt ,
4. Mateusz Żabiński 5b - 0pkt.

Wszyscy w/w zawodnicy będą reprezentować naszą szkołę na zawodach międzyszkolnych w Szkole Podstawowej Nr18, dnia 10.12.2009r.

Składam serdeczne podziękowania Mateuszowi Pachowi za przygotowanie eliminacji od strony technicznej, a wszystkim zawodnikom za udział, i sportowe zachowanie.

Organizator eliminacji: mgr Joanna Kotlicka

Webmasterzy: Mateusz Pach, Michł Brotoń