Zabawa karnawałowa

R. Kiełbasa-Dziedziak

05.02.2018 r.  w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy. W zabawie brały udział dzieci uczęszczające do naszej świetlicy. Wprowadzeniem w atmosferę karnawału było rozwiązywanie przez uczniów labiryntów i rebusów o tematyce związanej z karnawałem, a następnie dzieci wykonywały  maski i korony, w których wystąpiły na balu.

Nie zabrakło wspólnych tańców, zabaw oraz konkursów przeplatanych słodkim poczęstunkiem. Program zabawy obejmował między innymi konkursy  z balonami, jajko na łyżce, fryzjer, piłka do środka koła, itp. Wszystkie konkursy i zabawy ruchowe cieszyły się dużym powodzeniem. Dekoracja sali, różnorodność propozycji tańców, zabaw i utworów muzycznych sprawiła, że udało nam się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę.

W radosnym nastroju pożegnaliśmy karnawał.