W. Mrzygłód

icon wywiadowki

21 i 22 września 2021 r. odbędą się stacjonarne spotkania wychowawców klas z rodzicami.

Szczegółowy harmonogram:

WTOREK - 21 września

w budynku szkoły przy ul. Szkolnej 9

• godz.16.00 - klasy V b i V s
  • godz.16.30 - klasy czwarte

w budynku szkoły przy ul. Szkolnej 7

• godz.16.00 - klasa V a
  • godz.16.30 - klasy siódme
  • godz.17.00 - klasy ósme
  • godz.17.30 - klasy szóste

ŚRODA – 22 września

w budynku szkoły przy ul. Szkolnej 9

• godz.16.30 - klasy drugie
  • godz.17.00 - klasy trzecie

Ważny komunikat

A. Hasslinger

icon wykrzyknik 1Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 (dawniej Szkoła Podstawowa nr 3) informuje, że:

1. Została usunięta długotrwała usterka telefoniczna, czynny telefon do sekretariatu- 18 444 34 80 w sprawach uczniowskich proszę dzwonić 8.00 do 14.30;
  2. Są wolne miejsca w oddziałach przedszkolnych, klasach pierwszych i starszych;
  3. W klasach czwartych liczebność waha  się od 18 do 23;
  4. Praca oddziałów "zerowych" zostanie tak zorganizowana by dzieci mogły korzystać z nich do godziny 14.30.

Z poważaniem Dyrektor Andrzej Hasslinger

Informacja - rekrutacja

A. Hasslinger

icon informacja 4W związku z tworzeniem trzeciego oddziału klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022 Dyrektor szkoły informuje o możliwości zapisu jeszcze dzieci.

Z powodu dalszej awarii telefonu, prosimy o kontakt osobisty z sekretariatem szkoły.

Są także jeszcze wolne miejsca w oddziałach przedszkolnych.

ZAPRASZAMY!!!