Srebrna sztafeta!!!

Dnia 8 kwietnia na stadionie piłkarskim w Piątkowej odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych Nowego Sącza. W zawodach wzięło udział 9 sądeckich szkół: SP2, SP3, SP7, SP16, SP15, SP18, SP20, SP21 i KSP. Naszą szkołę reprezentowali:

Sztafeta dziewcząt: Aleksandra Nalepa 4a, Maja Szudzik 4b, Aleksandra Świerczek 5b (rocznik 2005), Dominika Brzeska 5b, Zofia Wituszyńska 5b, Natalia Haslik 5a, Aleksandra Gryboś 6b, Kamila Konicka 6c, Zuzanna Żelasko 6c.

Sztafeta Chłopców: Konrad Wróblewski 4b, Oliwier Grel 4b-rez., Dawid Babiarz 4c, Szymon Białoń 4c, Mikołaj Serwin 5b, Aleksander Pacyna 5c, Szymon Płókarz 5c, Gaweł Piotr 6b, Adam Pazdyk 6b, Jakub Wolanin 6c.

Każda  sztafeta składała się z reprezentantów kl. IV,V i VI, łącznie  9 osób. Sztafeta dziewcząt po pierwszej zmianie była na 5. miejscu aż do momentu, kiedy na zmianie pobiegła Dominika Brzeska i wyprowadziła sztafetę na 2. miejsce. Dziewczęta, które biegły po niej utrzymały drugą  pozycję, zdobywając 2. miejsce w zawodach!!! Nasi chłopcy od początku uplasowali się na 5. miejscu i na takiej pozycji dobiegli do mety.  Dziewczęta wraz ze zwycięską sztafetą ze Szkoły Podstawowej nr 21 będą reprezentowały nasze miasto na zwodach wojewódzkich w Nowym Targu. Zwycięskie sztafety otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy dla szkół.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, a dziewczętom gratulujemy sukcesu!!!