Udany debiut klas czwartych

Dnia 7 grudnia w sądeckiej hali przy ul. Nadbrzeżnej odbył się Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców klas 4. Turniej rozegrano w ramach XXI Sadeckiej Ligi Mini Siatkówki. Wzięły w nim udział następujące szkoły: SP7, SP8, SP2 Krynica, nie zabrakło także i nas :-) Z naszej szkoły wystąpiło 7 reprezentacji "dwójek"- 2 dziewczęce i 5 chłopięcych - w składzie:

Dziewczęta:

Zespół 1: Anna Hruby 4b + Aleksandra Baczyńska 4a,

Zespół 2: Natalia Siwek 4a+ Aleksandra Nalepa 4a,

Chłopcy:

Zespół 1: Michał Michalik 5b+ Sergiusz Ajdukiewicz 5a (rocznik 2005),

Zespół 2: Michał Jagielski 4a+ Jakub Pietruch 4b,

Zespół 3: Szymon Białoń 4c + Arkadiusz Nowak 3c,

Zespół 4: Dawid Bujok 4a+ Jan Piprek 5b-(j.w.),

Zespół 5: Dawid Babiarz 4c + Grzegorz Gurgul 4c.

Uczestników turnieju rozlosowano do grup, w których grano systemem "każdy z każdym", jednego seta, z dwupunktową przewagą. Dodam, że nasi uczestnicy po raz pierwszy startowali na takiej imprezie. Był to więc dla nich "chrzest bojowy". Jak mówi przysłowie: "nie taki diabeł straszny...". Nasi reprezentanci grali z wielkim poświęceniem, nie szczędząc ani sił, ani ...kolan:-) Do finału weszły aż 2 nasze reprezentacje chłopców: zespoły 1. i 2. W finale trafiły na silny zespół z SP8 i niestety, obie mu uległy. Pomimo to turniej zakończyliśmy z uśmiechem na twarzach, ponieważ chłopcy z Zespołu 2. zajęli II miejsce w turnieju, a Zespół 1. -III miejsce. Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe medale, a wszyscy uczestnicy dyplomiki i słodki upominek.

Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, a naszym medalistom gratulujemy!!! To był bardzo udany start, tak trzymać:-)))