To jest strona archiwalna – aktualna witryna internetowa znajduje się → tutaj

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3_sekretariat@edu.nowysacz.pl, Biuletyn Informacji Publicznej

XIII Turniej o Puchar Dyrektora SP3

J. Kotlicka
Kategoria:

W dniu dzisiejszym, tj. 13 maja 2015r., na hali przy ulicy Na Rurach, nasza szkoła zorganizowała XIII Turniej o Puchar Dyrektora naszej szkoły - pana Andrzeja Hasslingera. Zaproszono wszystkie sądeckie "podstawówki". Z zaproszenia skorzystały: SP6, SP7, SP8, SP11, SP16, SP20.  W turnieju wzięło udział  po 1 reprezentacji dziewcząt i 1 chłopców z każdej przybyłej szkoły.  W sumie ponad 70 uczniów. Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta:

Amelia Koral 6a, Karolina Bielic 6a, Nicole Jagiełka 6b, Paulina Stafińska 6a i Zuzanna Żelasko 5c.

Chłopcy:

Hubert Pach 6a, Hubert Cholewiński 6a, Patryk Romańczyk 6b, Karol Michalik 5c i Jakub Nowak 5c.

Wszystkich uczestników turnieju rozlosowano do dwóch grup z uwzględnieniem podziału na płeć. Nasze dziewczęta rozegrały w swojej grupie dwa zwycięskie spotkania i wyszły z niej na 1 miejscu. Nasi chłopcy nie mieli tyle szczęścia i po rozegraniu spotkań grupowych walczyli o 5miejsce. Ostatecznie dziewczęta z naszej szkoły wywalczyły 3 miejsce, a chłopcy 5.

W łącznej klasyfikacji nasza szkoła zajęła 4 miejsce. Zwycięzcą turnieju została Szkoła Podstawowa nr8, na drugim miejscu uplasowała się SP7, trzecie miejsce zdobyła SP20. Gratulujemy!!!

Klasyfikacja medalowa:

Dziewczęta: 1msc- SP7, 2msc- SP8, 3msc- SP3.

Chłopcy: 1msc -SP8, 2msc -SP7, 3msc -SP20.

Sędzią głównym zawodów był pan Andrzej Potoniec, na boiskach sędziowali aktualni zawodnicy KS "Dunajec" NS: Jakub Golec, Łukasz Kostrzewa, Łukasz Noga, Maciej Nowowsiak,  Konrad Piotrowski, Mateusz Szczygieł, Michał Wechmann. Serdecznie dziękujemy za współpracę.

Szczególne podziękowania należą się Państwu Elżbiecie i Leszkowi Margrafom. Dzięki ich hojności wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek w postaci pysznej drożdżówki :-)

Zwycięzca turnieju SP8 otrzymała pamiątkowy puchar, każda szkoła dyplom, a zawodnicy z miejsc 1-3 pamiątkowe medale. Turniej przeszedł już do historii, mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy będą go mile wspominać.  Wszystkim reprezentacjom dziękujemy za przybycie, a naszym reprezentantom za waleczność, poświęcenie i godne reprezentowanie naszej szkoły.