Srebro dla "Trójki"!!!

W dniu dzisiejszym, tj. 2 marca 2015r., na sądeckiej hali odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza Szkół Podstawowych w Mini Siatkówce Dziewcząt. W zawodach wzięły udział dziewczęce reprezentacje z następujących szkół: SP2, SP3, SP7, SP8, SP9, SP11, SP15, SP20, SP21. Naszą szkołę reprezentowały:

Amelia Koral 6A - kpt.,  Paulina Stafińska 6B, Nicole Jagiełka 6B, Wiktoria Salamon 5B, Amanda Surma 6B, Karolina Bielic 6A, Oliwia Wolak 5A, Julia Kowalczyk 5C, Julia Matras 5C.

Wszystkie drużyny rozlosowano do 3 grup. Nasze dziewczęta spotkały się w grupie z reprezentantkami SP9 i SP11. Oba mecze wygrały i wyszły z grupy do ścisłego finału z 1 miejsca. W fazie finałowej  wygrały mecz z SP8 i przegrały z dziewczętami z SP7, które to wygrały całe spotkanie.  Ostatecznie nasze dziewczęta zajęły 2 miejsce w turnieju. Na 3 miejscu uplasowała się SP8.  Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a miejsca I - III statuetki dla szkoły.

Serdecznie dziękuję wszystkim naszym zawodniczkom, które wywalczyły dla szkoły tak wysokie miejsce. Cieszę się, że wasz udział w zajęciach SKS-u przełożył się na taki sukces. Gratuluję!!!