VII Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w Narciarstwie Zjazdowym

R. Bednarek

Na stoku w Cieniawie odbyły się dzisiaj VII Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w Narciarstwie Zjazdowym. Aura nam bardzo sprzyjała - piękna pogoda,  świetnie przygotowana trasa. Zawodnicy  na 6 z plusem :-):-):-) , wszystkim należą się duże brawa za udział i wspólną zabawę. Najlepsi zawodnicy otrzymali medale i dyplomy, a każdy uczestnik czekoladę.

Zawody były eliminacjami do zawodów międzyszkolnych, które odbędą się 5 lutego również w Cieniawie (kto w nich będzie brał udział - informacja w szkole na tablicy ogłoszeń  w piątek, tj. 30.01).

Duże podziękowanie za fachową organizację i obsługę zawodów dla właścicieli oraz pracowników stacji narciarskiej Cieniawa-Ski. :-)

Wyniki dzisiejszych zmagań:

KLASY I-III DZIEWCZĘTA: