Udany start szkolnych szczypiornistek :-)

Dnia 21 października w hali sportowej "Na Rurach" odbyły się zawody piłki ręcznej dziewcząt klas 5. i młodszych z sądeckich "podstawówek". Organizatorem imprezy  i fundatorem nagród  był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu, a turniej przeprowadzili i sędziowali nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr2 w Nowym Sączu: p. mgr Piotr Zalewski i p. mgr Piotr Szafran. Zawody te przeprowadzono w ramach "Programu Rewitalizacji Społecznej Integruj-My-się! Sądecki start w nowe możliwości". Wzięły w nich udział reprezentantki szkół: SP2, SP3, SP7 i SP18.

Naszą szkołę reprezentowały:

Kinga Skoczeń 5A, Oliwia Wolak 5A, Julia Matras 5C, Zuzanna Żelasko5C, Wiktoria Grabowska 5A, Weronika Jarończyk 5A, Agnieszka Kula 5C, Julia Kowalczyk 5C i Natalia Bielak 5B.

Nasze dziewczęta rozegrały 4 mecze: 2 wygrane( jeden nawet 11:0) i 2 przegrane. Przegrały, jak się później okazało, ze zwyciężczyniami zawodów - drużyną z SP2 i wicemistrzyniami - drużyną z SP7. Ostatecznie zajęły 3. miejsce, zdobywając puchar dla szkoły. Ponadto każda z dziewcząt otrzymała indywidualną nagrodę. Wszystkie nasze zawodniczki zawzięcie walczyły od pierwszego do ostatniego meczu, ale na szczególną uwagę zasłużyły: Kinga Skoczeń- zdobywczyni największej ilości bramek i Oliwia Wolak- bramkarka naszego zespołu.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!!!

Ostateczna kolejność miejsc w zawodach:

1. - SP2,
2. - SP7,
3. - SP3,

4. - SP18 - 1 zespół, 5. - SP18 - 2 zespół.