Szkolny Turniej Minisiatkówki Klas IV

Dnia 12.06.2014 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się kolejny już turniej w mini siatkówkę dziewcząt i chłopców z klas IV, który był sprawdzianem umiejętności nabytych przez uczniów na zajęciach SKS-u w bieżącym roku szkolnym. W zawodach wzięło udział 19 zawodników.

Grali systemem "każdy z każdym", jednego seta do dwóch punktów przewagi. Dziewczęta grały w jednej grupie, a chłopcy w drugiej. W każdej rozegrano po 10 meczy. Uczestnicy zawodów walczyli zgodnie z zasadami "fair play" i jak to bywa na prawdziwych zawodach, nie obyło się bez wielkich emocji i łez po przegranym meczu.

Dziewczęta:

• 3 miejsce - Zespół 5 - brązowy medal
  • 4 miejsce - Zespół 4
  • 5 miejsce - Zespół 2

Zawody sędziowali: Amelia Koral (5A) i Hubert Pach (5A) - aktualni reprezentanci szkoły w mini siatkówce.

Nagrody w postaci medali ufundował Komitet Rodzicielski naszej szkoły, a wręczyli je: pani Renata Matras i pan Dariusz Leśniak.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w zawodach i liczę na Waszą obecność na zajęciach SKS-u w przyszłym roku szkolnym.

Opiekun sekcji mini siatkówki: mgr Joanna Kotlicka