To jest strona archiwalna – aktualna witryna internetowa znajduje się → tutaj

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3_sekretariat@edu.nowysacz.pl, Biuletyn Informacji Publicznej

Siatkarskie ferie

J. Kotlicka
Kategoria:

Dnia 16.01.2013r. w sali II LO w Nowym Sączu rozegrano pierwszy dzień  siatkarskich zawodów  pt. "Bezpieczne Ferie".  Na zawody przybyli chłopcy i dziewczęta z sądeckich szkół i klubów sportowych oraz gościnnie młodzież z Wojnarowej. W zawodach wzięło udział 20 "dwójek" dziewcząt i 13 chłopców z klasy 4, a także 10 "trójek" dziewcząt i 7 chłopców z klas 5. Łącznie około 190 młodych siatkarzy!!!

Zespół 3: Damian Ciureja 4A + Artur Sarota 4A

Zespół 4: Andrzej Leśniak 3A + Karol Michalik 3C.

Zespół 3: Sylwester Ciureja 5A + Michał Krempa 5A + Andrzej Siwek 5A

Najlepsi z naszej reprezentacji okazali się chłopcy z klasy 4 z Zespołu 1: Hubert Pach 4A + Patryk Romańczyk 4B. W swojej grupie wygrali wszystkie mecze i awansowali do ścisłego finału na 1 miejscu. Tam spotkali się z zawodnikami "Dunajca" - uczniami z SP8 i po bardzo wyrównanych pojedynkach zajęli ostatecznie 3 miejsce w turnieju. Taką samą drogę przebyli chłopcy z klasy 5 z Zespołu 3: Sylwester Ciureja 5A + Michał Krempa 5A + Andrzej Siwek 5A. Oni tez zajęli 3 miejsce w turnieju w kategorii klas 5. Natomiast chłopcy z Zespołu 2: Hubert Cholewiński 4A + Kacper Horowski 4B zajęli 6 miejsce w turnieju. Naszym reprezentantkom nie poszło tak dobrze jak kolegom z zespołu. Mimo ogromnej waleczności i poświęcenia nie stanęły na podium. Zwycięzcy turnieju otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy dla szkoły.

Wszystkim naszym reprezentantom biorącym udział w dzisiejszych zawodach serdecznie dziękuję za udział i godne reprezentowanie szkoły oraz gratuluję prawidłowego wyboru: komputer czy siatkówka? :-))) Biorąc udział w dzisiejszych zawodach nie tylko spaliliście zbędne kalorie, ale także zawarliście nowe znajomości  i  zdobyliście cenne punkty dla szkoły:-)))