Sądeckie zmagania siatkarskich "czwórek"

Dnia 08 stycznia 2013r., na hali przy ul. Na Rurach, rozegrano kolejny turniej dziewcząt i chłopców klas szóstych, w ramach XVIII Sądeckiej Ligi Mini Piłki Siatkowej. W zawodach wzięły udział cztery nowosądeckie szkoły: Szkoła Podstawowa 6, Szkoła Podstawowa 7, Szkoła Podstawowa 8 i Szkoła Podstawowa 3, pełniąca rolę gospodarza. Łącznie zagrało pięć "czwórek" dziewcząt i siedem "czwórek" chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta:

Zespół 1: Karolina Maik 6C, Natalia Ziółkowska 6A, Gabriela Zarzeka 6C, Sandra Ptak 5a,

Zespół 2: Karolina Szkarłat 6B, Aleksandra Fedko 6B,  Katarzyna Baczyńska 6C, Aleksandra Gagatek 6C, rez. Ilona Poręba 6B.

Chłopcy:

Zespół1: Krzysztof Ciureja 5B, Andrzej Siwek 5A, Piotr Waśkowski 6C, Paweł Baran 6C,

Zespół 2: Bartłomiej Mlyczyński 6C, Kamil Twaróg 6C, Tomasz Burzym 6C, Patryk Król 6C.

Chłopców podzielono na 2 grupy, dziewczęta grały w jednej grupie. Grano systemem "każdy z każdym", ze względów czasowych-do 20 punktów, bez przewagi. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 7, zajmując 1 i 2 miejsce, na 3 miejscu uplasowały się nasze dziewczęta z Zespołu 1, Zespół 2 zajął 4 miejsce. W kategorii chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 8, zdobywając 1 i 2 miejsce. Nasze zespoły zajęły 5 i 6 miejsce (wypadek przy pracy?:)

Zawody przebiegły sprawnie i w duchu sportowej rywalizacji. Wszystkim uczestniczkom i uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i życzę sukcesów w Nowym Roku. Powodzenia!!!