"Mikołajkowe pływanie"

Dnia 07.12.12 r. na miejskim basenie odbyły się zawody pływackie szkół podstawowych i gimnazjów pod nazwą "Mikołajkowe Pływanie". Organizatorem były: Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu, Urząd Miasta Nowego Sącza oraz MOSiR Nowy Sącz, a kierownikiem - mama naszej uczestniczki - pani Agnieszka Brzeska. W zawodach wzięło udział 200 dzieci w wieku 7-15 lat z  Nowego Sącza i okolic.

Naszą szkołę reprezentowała 23 osobowa ekipa z klas 1-6:

• Dziewczęta: Julia Brońska 2a, Dominika Brzeska 2b, Zofia Hasslinger 2b, Zofia Wituszyńska 2b, Paulina Boczarska 2c, Marika Świerad 2c, Julia Matras 3c, Aleksandra Hajduga 3c, Natalia Kądziołka 4a, Amelia Koral 4a, Nicole Jagiełka 4b, Justyna Zdunkiewicz 4b, Sandra Ptak 5a, Aleksandra Kozik 6c, Wiktoria Pres 6a, Karolina Maik 6c.
  • Chłopcy: Michał Jagielski 1a, Paweł Zdunkiewicz 1a, Adam Pazdyk 3b, Karol Michalik 3c, Jakub Wolak 5a, Mateusz Gajewski 5b, Bartłomiej Mlyczyński 6c.

Zawodnicy startowali stylem dowolnym, w następujących kategoriach wiekowych: klasy "0", klasy 1-2, klasy 3-4, klasy 5-6 oraz gimnazja. Osobno startowali chłopcy i dziewczęta. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał sam Święty Mikołaj we własnej osobie wraz ze swoimi pomocnikami!!!;-))) Zawody przebiegały w miłej atmosferze, każdy z uczestników otrzymał garść słodyczy, a zwycięzcy pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe od sponsorów.

Wyniki naszych najlepszych  reprezentantów:

• Dominika Brzeska 2b - 2 miejsce,
  • Nicole Jagiełka 4b - 2 miejsce,
  • Mateusz Gajewski 5b - 4 miejsce,
  • Julia Matras 3c - 5 miejsce,
  • Michał Jagielski 1a - 7 miejsce,
  • Jakub Wolak 5a - 7 miejsce,
  • Justyna Zdunkiewicz 4b - 8 miejsce,
  • Aleksandra Kozik 6c - 9 miejsce,
  • Paweł Zdunkiewicz 1a - 10 miejsce,
  • Natalia Kądziołka 4a - 10 miejsce.

Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach a zwycięzcom gratulujemy sukcesu. Liczymy na Waszą obecność  na kolejnych zawodach. :-)