Kolejny sukces!

W dniu 28 lutego 2011 r., na sali Nowosądeckiego Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego w Nowym Sączu odbyły się Międzyszkolne Zawody w Unihokeju Chłopców Szkół Podstawowych.

W zawodach wzięło udział dziesięć sądeckich szkół: SP nr 2, SP nr 3, SP nr 7, SP nr 9, SP nr 15, SP nr 16, SP nr 17, SP nr 18, SP nr 20, SP nr 21.

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Robert Sarota 6b - kpt.
  2. Konrad Gancarczyk 6d - bramkarz
  3. Karol Smaga 6a
  4. Damian Gał 6a
  5. Maciej Trojan 6c
  6. Dominik Klimczak 6a
  7. Grzegorz Rolka 6d
  8. Jakub Wartak 5a
  9. Kamil Sikorski 5a
  10. Mateusz Furtak 5c
  11. Paweł Ziółkowski 5c.

Wszystkie zespoły zostały podzielone na trzy grupy, w których grano ze sobą systemem "każdy z każdym". Nasi chłopcy trafili do grupy B, i tam grali z reprezentacjami SP nr 15 i SP nr 20. Pierwszy mecz w grupie  z SP nr 20 zakończył się bezbramkowym remisem,  natomiast drugi z SP nr 15, wygraną  2:0. Dzięki temu nasi chłopcy uzyskali 3 punkty i wyszli z grupy na 1 miejscu. W finale rozegrali 3 mecze. Z SP nr 2 zremisowali 0:0, z SP nr 21 wygrali 1:0 a z SP nr 7 przegrali 0:1, i ostatecznie zajęli 3 miejsce w turnieju!!! Sukces tym bardziej cieszy, bo poziom zawodów był bardzo wyrównany. W całym turnieju padło kilka bramek, a każda z nich była na wagę zwycięstwa. Strzelcami bramek w naszej drużynie byli:

• Dominik Klimczak - 1 bramka.
  • Damian Gał - 1 bramka
  • Robert Sarota - 1 bramka.

Na szczególną pochwałę zasługuje nasz bramkarz Konrad Gancarczyk, który w całym turnieju puścił tylko 1 bramkę, broniąc kilkanaście strzałów.
Zwycięzcami turnieju zostali reprezentanci SP nr 21 i to oni będą reprezentować naszą gminę na zawodach rejonowych.  Wszystkim reprezentantom naszej szkoły serdecznie dziękuję za wzorowe zachowanie w trakcie turnieju, waleczność i duże poświęcenie. Wasz sukces, to kolejne punkty dla naszej szkoły w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych.