MAMY MISTRZA MAŁOPOLSKI !!!

DJ

W piątek 18 października uczniowie naszej szkoły, będący medalistami Mistrzostw Nowego Sącza w Indywidualnej LA reprezentowali Szkołę Podstawową nr 3 oraz nasze miasto na zawodach wojewódzkich. Wszyscy mieli okazję zmierzyć się  z najlepszymi rówieśnikami z całej Małopolski. Na tle innych wypadli dobrze, a nawet bardzo dobrze, niejednokrotnie poprawiając swoje rekordy życiowe. Równych sobie nie miał Szymon Sobczyk uczeń klasy 7s, na co dzień siatkarz klubu SKPS DUNAJEC, który został Mistrzem Województwa Małopolskiego w biegu na 1000 metrów. Jako jedyny uzyskał czas poniżej 3 minut – 2:59:94. Bardzo dobry występ zaliczył również Michał Jagielski, uczeń klasy 8a, który w pchnięciu kulą zajął 4 miejsce poprawiając swoją "życiówkę" o prawie metr.

Ambasadorami naszej szkoły i miasta Nowego Sącza na zawodach byli:

Magdalena Brzeska 8b (600m), Agnieszka Szczurek 7s (pchnięcie kulą), Maja Szudzik 8b (300m), Oliwier Grel 8b (1000m), Michał Jagielski 8a (pchnięcie kulą),Maciej Kożuch 8a (100m,sztafeta 4x100m), Olaf Maik 8b (100m, 300m, sztafeta 4x100m), Kacper Niepsuj 7s (skok w dal, sztafeta 4x100m), Szymon Sobczyk 7s (1000m), Wróblewski Konrad 8b ( sztafeta 4x100m).

Wszystkim gratulujemy wspaniałych wyników, życzymy kolejnych sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i Nowego Sącza.