Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

J. Paszka

koniecWczoraj w Ratuszu, nastąpiło uroczyste podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2017/2018.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w kategorii dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej kl. 7, 2 i 3 gimnazjum, nasza szkoła zdobyła 1. miejsce w Nowym Sączu, a w kategorii chłopców 3.!!! Nasi młodsi zawodnicy  w Igrzyskach Dzieci kl. 4 - 6, uplasowali się w kat. chłopców na 4. pozycji, zaś dziewcząt na 9. BRAWO!!! To super wyniki, zważywszy, że do wspólnej rywalizacji przystąpiły wszystkie sądeckie szkoły.

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim naszym zawodniczkom i zawodnikom, którzy przyczynili się do zajęcia przez naszą szkołę tak wysokich miejsc. Tak naprawdę każdy start był "cegiełką" dołożoną do tego sportowego sukcesu. Gratulujemy więc absolutnie wszystkim i dziękujemy :)

Nasze słowa uznania kierujemy nie tylko do naszych obecnych uczniów, ale także do naszych absolwentów, bez których niewątpliwie tego ogromnego sukcesu byśmy nie odnieśli...  "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" :]