"Pierwsze koty za płoty"... :)

W miniony piątek, uczniowie klasy 4 o profilu siatkarskim i troje uczniów z klasy 4a, zebrało pierwsze siatkarskie szlify na boisku, uczestnicząc w Mikołajkowym Turnieju Mini Siatkówki Szkół Podstawowych klas 3, 4. W zawodach wzięło udział 6 szkół, 31 zespołów ("dwójek"),  68 młodych siatkarzy.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta:

• Zespół 1: Klaudia Baczyńska 4a + Oliwia Stawiarska 4a
  • Zespół 2: Katarzyna Kaleta 4s + Wiktoria Sromek 4s
  • Zespół 3: Gabriela Krężołek 4s + Laura Wolanin 4s

Chłopcy:

•  Zespół 1: Piotr Furtak 4a + Piotr Zakrzewski 4s
  •  Zespół 2: Tobiasz Płókarz 4s + Seweryn Starczewski 4s
  •  Zespół 3: Hubert Florek 4s + Filip Semenowicz 4s
  •  Zespół 4: Jack Miller 4s + Grzegorz Surówka 4s

I jak to bywa w  trakcie zawodów były zwycięstwa i porażki. Była ogromna radość z wygranej, smutek i łzy z powodu przegranego seta. Była też obserwacja innych graczy i nauka wyciągania wniosków. Jako drużyna z "Trójki" uplasowaliśmy się na 2 miejscu!!! Najwyżej "wspiął się" Zespół 1 chłopców: Piotr Furtak + Piotr Zakrzewski, zdobywając 3. miejsce! Gratulujemy!!!!

W dzisiejszych zawodach nie było przegranych. Każdy uczestnik turnieju  otrzymał złoty, pamiątkowy medal i garść słodyczy od Mikołaja:))) Dzisiaj nasi mali siatkarze zagrali pierwszy w swoim życiu mecz. Oprócz medalu wynieśli z zawodów coś znacznie cenniejszego... doświadczenie i obycie siatkarskie. Powiedzieliśmy A, ale już niedługo powiemy B ;)))

W imieniu zawodników i zawodniczek z 4s serdecznie dziękuję Rodzicom, w większości Mamom, za obecność i wsparcie, tak ważne w tym szczególnym dla Waszych dzieci dniu:)