Piłkarki ręczne niepokonane

J. Paszka

19 października br. odbył się pierwszy w tym roku szkolnym Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt klas 7, 8 i 3OG.
12 dziewcząt z oddziałów gimnazjalnych reprezentowało naszą szkołę na tych zawodach. Szkoda, że w dzisiejszych zmaganiach wzięły udział tylko trzy szkoły - SP3, SP18 i Gim5.

A jak poszło naszym paniom? Perfekcyjnie :) Bezapelacyjna dominacja na boisku i właściwie to zwycięzca mógł być tylko jeden. Wygrana z SP18 - 19:2, a z Gim5 - 23:4 i w rezultacie zwycięstwo w dniu dzisiejszym.

Najwięcej bramek dla SP3 zdobyła Klaudia Jeleń (3bG) - 15 trafień. 12 bramek na swoim koncie zanotowała Weronika Pawlak (3cG). Oczywiście piłka ręczna to gra zespołowa - cała drużyna zagrała SUUUPER!
Za 2 miesiące kolejna runda, mamy nadzieję, że już w większym gronie.

GRATULACJE dla dziewczyn, pokazały, że są faworytkami w Mistrzostwach Nowego Sącza. Ukłon w stronę trenerki z UKS Dwójka Nowy Sącz, gdzie na co dzień trenują nasze dziewczęta.

Skład: Natalia Błoniarz (3cG), Amelia Dumana (3bG), Wiktoria Grabowska (3bG), Klaudia Jeleń (3bG), Weronika Pawlak (3cG), Kinga Skoczeń (3bG), Nicole Smoter (3eG), Martyna Świerad (3cG), Oliwia Wolak (3bG), Zuzanna Żelasko (3cG).