Kolejne sukcesy naszych pływaczek

W miniony wtorek, na Sądeckiej Pływalni przy ul. Nadbrzeżnej, odbył się Finał Wojewódzki w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

Konkurencja była olbrzymia. W kategorii dziewcząt, do zawodów przystąpiły 73 szkoły, czyli 139 uczestniczek. W kategorii chłopców - 64 szkoły, 143 pływaków. Startowano w 4 stylach: dowolnym, grzbietowy, klasycznym i motylkowym.

Do zawodów z naszej szkoły awans uzyskały: Dominika Brzeska, 6b - styl dowolny, Julia  Brońska, 6a - styl motylkowy, Zofia Wituszyńska, 6b - styl grzbietowy. Najlepszy wynik uzyskała Julia Brońska, plasując się na 7. miejscu. Dominika Brzeska uzyskała 15. pozycję, a Zofia Wituszyńska - 32.

Taki wynik uzyskany w zawodach wojewódzkich był możliwy tylko dzięki systematycznej pracy naszych reprezentantek na treningach pływackich. Wszak nie każdy może poszczycić się startem w tak ważnej imprezie. Gratulujemy Wam sukcesu i  bardzo dziękujemy  za reprezentowanie naszej szkoły. Nie po raz pierwszy:)))