Sukcesów pływackich ciąg dalszy:)))

W dniu dzisiejszym, tj. 14 lutego, na Sądeckiej Pływalni przy ul. Nadbrzeżnej odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu Indywidualnym. W zawodach wzięły udział reprezentacje większości sądeckich "podstawówek". Nie  zabrakło i nas:)

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta kl.5-6:

- kraul: Dominika Brzeska 6b, Aleksandra Kaleta 6b,

- klasyk: Paulina Boczarska 6a,

- grzbiet: Zofia Wituszyńska 6b,

- motylek: Julia Brońska 6a.

Dziewczęta kl.3-4:

- kraul: Zuzanna Piprek 3b, Ewelina Boczarska 4c,

- klasyk: Natalia Kaczmarczyk 3d, Dagmara Ptak 4b,

- grzbiet: Aleksandra Wituszyńska 3b,

Chłopcy kl.5-6:

- kraul: Igor Grabowski 6b, Mikołaj Piszczek 6b, Maik Olaf 5b,

- grzbiet: Michał Jagielski 5a,

Chłopcy kl.3-4:

- kraul: Szymon Opoka 4a, Majoch Bartłomiej 4b, Gaweł Tomasz 3b,

- klasyk: Michał Styrna 3d,

- grzbiet: Borys Cisowski 3b, Krzysztof Kozik 3a, Skoczeń Jakub 4b.

Rywalizacja była ogromna. W stylach klasycznym i dowolnym było po kilka serii. Każda szkoła mogła wystawić po 3 zawodników do każdego stylu. Uczestnicy zawodów płynęli na dystansie 50m, z podziałem na kategorie wiekowe: kl. 3-4 oraz 5-6. O zwycięstwie decydował czas uzyskany w eliminacjach. Nie rozgrywano serii finałowych. Nasi pływacy po raz kolejny udowodnili, że w wodzie czują się jak ryby:))) Aż 7 naszych reprezentantów stawało na podium. Byli to:

Dominika Brzeska 6b - 1. m. kraul,

Julia Brońska 6a - 1. m. motylek,

Szymon Opoka 4a- 1. m. kraul,

Michał Jagielski 5a - 2. m. grzbiet,

Aleksandra Kaleta 6b- 3. m. kraul,

Zofia Wituszyńska 6b - 3. m. grzbiet,

Majoch Bartłomiej 4b - 3. m. kraul.

Wszystkim naszym pływakom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, a zwycięzcom gratulujemy sukcesów!!! Wasze medale są zasłużoną nagrodą za Wasz wysiłek i trud włożony w naukę pływania. Już dziś trzymamy kciuki za tych, którzy będą reprezentować naszą szkołę na zawodach wojewódzkich:)))

Na koniec składam serdeczne podziękowanie Pani Beacie Jagielskiej, która jest nieocenioną pomocą w trakcie każdych zawodów pływackich:)