Ważny komunikat w sprawie Zawodów Pływackich!!!

Jak zapewne już wiecie, zaraz po feriach, dnia 14 lutego odbędą się Międzyszkolne Zawody Pływackie Szkół Podstawowych w Pływaniu Indywidualnym. Wciąż kompletuję listę ochotników. Ponieważ są to zawody wymagające dużych  umiejętności, proszę o zgłaszanie się osób, które pływają bardzo dobrze i mają na swoim koncie starty w podobnych zawodach. W każdym stylu szkoła może wystawić po 3 zawodników. Są jeszcze wolne miejsca. Aktualna obsada:

Dziewczęta kl.5-6:

- kraul: Dominika Brzeska, Aleksandra Kaleta 6b,

- klasyk: Paulina Boczarska 6a,

- grzbiet: Zofia Wituszyńska 6b,

- motylek: Julia Brońska 6a.

Dziewczęta kl.3-4:

- kraul: Dominika Ferenc 3b,  Zuzanna Piprek 3b, Ewelina Boczarska 4c - pełna obsada,

- klasyk: Natalia Kaczmarczyk 3d, Dagmara Ptak 4b,

- grzbiet: Aleksandra Wituszyńska 3b,

Chłopcy kl.5-6:

- kraul: Igor Grabowski 6b, Mikołaj Piszczek 6b, Maik Olaf 5b -pełna obsada,

- klasyk: brak zgłoszeń,

- grzbiet: Michał Jagielski 5a,

Chłopcy kl.3-4:

- kraul: Szymon Opoka 4a, Majoch Bartłomiej 4b, Gaweł Tomasz 3b - pełna obsada,

- klasyk: Michał Styrna 3d,

- grzbiet: Borys Cisowski 3b, Krzysztof Kozik 3a, Skoczeń Jakub 4b,

- motylek: brak zgłoszeń.

Wszystkie osoby, które jeszcze nie potwierdziły udziału w zawodach, proszę, aby zrobiły to  w tym tygodniu pod numerem tel.: 600-933-258. Jeśli w informacji powyżej pojawiła się jakaś nieścisłość, również proszę o kontakt. Jeżeli są jeszcze jakieś osoby chętne do wzięcia udziału w w/w zawodach, też proszę o telefon. Listę zamykam w poniedziałek 13 lutego o godz. 14.00!!! Do tego czasu muszę być w posiadaniu wszystkich zgód, inaczej zawodnik nie zostanie zgłoszony do Systemu Rejestracji Szkół. Odpowiedzialna za zawody: J.Kotlicka