Mistrzostwa Nowego Sącza w Narciarstwie Alpejskim

R. Bednarek

25 stycznia w Cieniawie odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Narciarstwie Alpejskim. W zawodach wzięło udział 136 zawodniczek i zawodników. Najlepszym zawodnikiem naszej szkoły był Wojciech Włodarczyk z klasy 3b, który zajął 3 miejsce i tym samym uzyskał awans na zawody wojewódzkie.  W punktacji drużynowej liczyły się 3 najlepsze wyniki  - dziewczęta uplasowały się na 4 miejscu, chłopcy - na 5 miejscu. Super :-)

Dziękujemy wszystkim naszym zawodniczkom i zawodnikom - nie zawsze się wygrywa, ale liczy się wasze duże zaangażowanie i godne zaprezentowanie naszej szkoły !!! Duże brawa dla wszystkich !!!

Wyniki szczegółowe:

Dziewczęta 2006 i młodsze:

• 15 miejsce Wituszyńska Aleksandra - 3b
  • 18 miejsce Michałowska Aleksandra - 2a