Hokus -pokus! Czary - mary! zabawa andrzejkowa

B. Bugajska

W grupie Sówki odbył się bal Andrzejkowy. W tym dniu przedszkolaki nie mogły się doczekać, aż przebiorą się w swój strój balowy przygotowany specjalnie na tę okazję. Na dzieci czekały już kolorowe balony oraz tańce i zabawy ruchowe oraz magiczne wróżby. Dzieci mogły poznać swoją przyszłość m.in kto pierwszy stanie na ślubnym kobiercu, jak na imię będzie miał przyszły mąż/żona oraz jaki zawód będą wykonywać nasze przedszkolaki. Był to czas zapoznania się z tradycją andrzejkową, dzień pełen radości i zabawy oraz czas integracji grupy. Finałem tego szalonego dnia były tańce przy ulubionych piosenkach naszych przedszkolaków. Sówki już nie mogą doczekać się kolejnego balu. Niezawodni rodzice jak zwykle przygotowali nam pyszny poczęstunek.