U Mickiewicza

WioLeg

8 i 9 grudnia w Gimnazjum 11 odbyły się kolejne dwa międzyszkolne konkursy, w których, jak zawsze, nasza szkoła bierze udział.

W Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Utworów Adama Mickiewicza wystąpiło 31 uczestników z 12 szkół podstawowych, a wśród nich Aleksandra Matras (kl. 4b) i Maciej Kożuch (kl. 4a). Ich interpretacje wierszy zostały docenione przez jury i przyznano im ex aequo II miejsce!

Kolejny sukces – to III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy i Twórczości Adama Mickiewicza, które otrzymali Kamila Nowak i Sylwiusz Starczewski (kl. Vb). Przygotowani pod okiem p. Bogdańskiej wykazali się nie tylko szczegółową wiedzą o życiu poety, ale również znajomością treści jego utworów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Teraz niech nikt nie narzeka,
że czas na marne nam ucieka!
:)

{joomplucat:81 limit=15|columns=3}