Finał XV Międzyszkolnego Festiwalu Młodych Talentów

B. Rams

Dnia 24 IV 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się  Jubileuszowy XV Międzyszkolny Festiwal Młodych Talentów pod honorowym patronatem Zastępcy Przewodniczącego Rady Miasta Michała Kądziołki. Nasza szkoła wzięła udział jako jedna z 11 nowosądeckich szkół podstawowych.Bardzo cieszy więc fakt, że nasi uczniowie zdobyli w tym roku wysokie lokaty w pięciu kategoriach:

• Śpiew z akompaniamentem: I miejsce - Ewelina Boczarska z klasy 2c
  • Gra na instrumencie(fortepian):  III miejsce – Michał Jagielski z klasy 3a
  • Taniec indywidualny:  II miejsce – Dominika Kopeć- Argasińska z klasy 1d
  • Taniec zespołowy: wyróżnienie - Cecylia Żelasko i Emilia Pasionek z klasy 2c
  • Kategoria plastyczna: wyróżnienie - Emilia Pawlik z klasy 2c

Nasi mali artyści  uzyskali II miejsce w punktacji zbiorowej i otrzymali puchar za najwyższy poziom artystyczny oraz udział we wszystkich kategoriach.

Duże gratulacje!

Więcej informacji oraz zdjęcia na stronie http://sp9nowysacz.pl/aktualnosci/