Finał XIV Międzyszkolnego Festiwalu Młodych Talentów

B. Rams

W dniu 28 III 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się XIV Międzyszkolny Festiwal Młodych Talentów uczniów klas I-III . Festiwal odbywał się pod honorowym patronatem wiceprezydenta Nowego Sącza Jerzego Gwiżdża. Obecni byli również:  europoseł Czesław Siekierski,  przewodniczący Osiedla "Dąbrówka" Michał Kądziołka oraz dyrektor Gimnazjum nr 6 Julita Szofer - Florek. W przeglądzie uczestniczyło 10 szkół oraz ponad 140 uczestników.Nasza reprezentantka uczennica klasy 1c Ewelina Boczarska   zdobyła I miejsce w kategorii "śpiew z akompaniamentem".

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i zostali nagrodzeni medalami.Dodatkową atrakcją był pokaz mody recyklingowej, ślubnej i wieczorowej przygotowany przez starszych kolegów z VI Technikum przy Zespole Szkół im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu.

Wszystkim artystom z naszej szkoły gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku.

Więcej zdjęć z konkursu można obejrzeć na stronie  https://www.facebook.com/szkola.dziewiatka

{joomplucat:72 limit=11|columns=3}