Międzyszkolny Konkurs "Mój region"

B. Rams

Dnia 29 lutego w Szkole Podstawowej nr 9 w Nowym Sączu odbył się XII Międzyszkolny Konkurs "Mój region". W tym roku wzięło udział aż 12 szkół. Gościem honorowym była wizytator Kuratorium Oświaty w Nowym Sączu - Marta Sarota. Naszą szkołę reprezentowali: Maria Jojczyk i Martyna Pięta z kl. 3 a oraz Maria Zguda, Samuel Margraf i Wiktoria Smajdor z - 3 b. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą o Nowym Sączu i regionie, toteż przyznano im III miejsce.

Praca plastyczna wykonana przez Wiktorię zdobyła najwyższe uznanie. Nagrodą był puchar ufundowany przez Radnego Miasta Nowego Sącza -  Artura Czerneckiego. Gratulujemy!