Zdobyliśmy Puchar Prezydenta Miasta Nowego Sącza

R. Łukasik

11.05.2011r pięć uczennic reprezentujących naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie o Puchar Prezydenta Miasta Nowego Sącza pod hasłem "Nowy Sącz w Unii Europejskiej" odebrało dyplomy i nagrody rzeczowe za przygotowanie plakatów promujących Nowy Sącz w Unii Europejskiej.

Cztery wyróżnienia zdobyły:

• Ewa Gołąb - klasa VId,
  • Marlena Mółka - klasa Vb,
  • Kinga Poręba - klasa Vb,
  • Katarzyna Gołąb - klasa IVb.

Najceniejsza wygrana przypadła dla uczennicy z klasy VIc - Laury Ruśkiewicz. Laureatka otrzymała Puchar Prezydenta Miasta Nowego Sącza za najlepszą pracę w kategorii szkoły podstawowe.

Jesteśmy dumni z Naszych Artystek- tu należą  się owacje, na stojąco GRATULACJE!!!