Nagrody w konkursach plastycznych

R. Łukasik

30 listopada w Restauracji Panorama odbyło się podsumowanie i finał programu "Koalicja z kulturą". W ramach projektu zrealizowane zostały konkursy plastyczne: “Wakacyjne wspomnienia” i “Kolory jesieni” oraz konkurs muzyczny. Chętnych do uczestnictwa w rywalizacji nie brakowało. Wpłynęło 218 prac plastycznych ( do konkursu dopuszczono 167). wśród których znalazły się prace uczniów z naszej szkoły :

Nagrody indywidualne w kategorii klas 4-6 szkół podstawowych:
- I miejsce – nagrodę główną (tablet Lenovo) otrzymała Paulina Boczarska z kl. 7c za pracę na konkurs “Wakacyjne wspomnienia”
- Wyróżnienie – Anna Melnychuk, z kl. 5b
- Wyróżnienie – Emilia Pasionek, z kl. 5c

Nagrody indywidualne w kategorii klas1-3 szkół podstawowych:
- Wyróżnienie – Patrycja Mieszkowicz, kl.2a
- Wyróżnienia – Madzia Galenia, Milenka Janczura z kl. 2c
- Wyróżnienia – Mateusz Świerczek, Klaudia Baczyńska, Julka Gajewska, Paulina Stelmach z kl. 3a

Uhonorowano także klasy, które nadesłały największą ilość zgłoszeń. W kategorii klas 1-3 szkół podstawowych w klasyfikacji drużynowej wygrały:
- klasa 2a – konkurs “Kolory jesieni”
- klasa 3a – konkurs “Wakacyjne wspomnienia”
- Wyróżnienie otrzymała klasa 2c “Kolory jesieni”.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!!!, a organizatorom dziękujemy za motywację w postaci pięknych nagród.