Laureat Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny 2017"

M. Ociepka

Do Naszej Szkoły dotarła niesamowita - wesoła wiadomość - uczeń klasy trzeciej Dawid Kosiński znalazł się w gronie najlepszych matematyków w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" 2017, tym samym uzyskując tytuł LAUREATA.

Konkurs przeprowadzany jest w sześciu kategoriach: „Żaczek” – klasy 2. szkół podstawowych; „Maluch” – klasy 3. i 4. szkół podstawowych; „Beniamin” – klasy 5. i 6. szkół podstawowych; „Kadet” – klasy I i II gimnazjów; „Junior” – klasy III gimnazjów, I liceów i techników, I, II i I II zasadniczych szkół zawodowych; „Student” – klasy II i III liceów oraz II, III i IV techników.

Inni uczniowie również uzyskali wysokie lokaty:

Spośród drugich klas wyróżnienie otrzymali:

- Klaudia Baczyńska

- Ilona Miiśkowiec

- Gabriela Krążołek

Spośród trzecich klas wyróżnienie otrzymali:

- Alicja Nadolska

- Michał Styrna

- Michał Ćwikiel

Spośród czwartych klas:

- Tomasz Czyżycki - otrzymał bardzo dobry wynik

- Ewelina Boczarska otrzymała wyróżnienie