Wyniki plebiscytu „Książki naszych marzeń”

R. Przydatek

Nasza Szkoła uczestniczy w rządowym programie „Książki naszych marzeń”, którego celem jest doposażenie biblioteki w książki do czytania dla dzieci i młodzieży, promowanie czytelnictwa wśród uczniów. Uczniowie od września mogli zgłaszać tytuły książek, które byłyby do wypożyczenia w bibliotece.

Oto lista zgłoszonych tytułów książek :

• Seria wydawnicza „Dziennik cwaniaczka” (wszystkie tytuły)
  • Seria wydawnicza „Koszmarny Karolek” (wszystkie tytuły)
  • Seria wydawnicza „Mikołajek” (wszystkie tytuły)
  • Seria wydawnicza „Magiczne drzewo” (wszystkie tytuły)
  • Seria wydawnicza, komiksy Tytus Romek i A’Tomek, „Przygody Tintima” lub inne
  • Piłka nożna reguły gry
  • Yvetle Źółkowska-Darska, „Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem”, (Messi)
  • Yvetle Źółkowska-Darska, „Ronaldo chłopiec, który wiedział czego chce”
  • Yvetle Źółkowska-Darska, „Chłopiec, który odnalazł własną drogę”, (Ibra)
  • Twórczość Marcina Pałasza
  • Literatura młodzieżowa twórczość Ewy Nowak
  • Literatura dla najmłodszych Bolek i Lolek, Reksio, 101 Dalmatyńczyków, Disney auta, Lego ninjago
  • Bradijewska Liliana, „Dom ośmiu tajemnic”
  • Melissa De La Cruz, „Wyspa potępionych”
  • Chainani Soman, „Akademia dobra i zła”

Dziękuję uczniom za udział w plebiscycie. Tytuły książek zakupionych w oparciu o wyniki plebiscytu zostaną zamieszczone na stronie Szkoły.