Szanowni Rodzice!

Z ogromną radością i zadowoleniem informuję, iż w próbnym ogólnopolskim sprawdzianie klas trzecich nasza szkoła osiągnęła następujące wyniki:

• Średnia ogólnopolska – 32,42 pkt.
  • Średnia w Małopolsce – 32,75 pkt.
  • Średnia naszej szkoły – 36,25 pkt., to jest 91% punktów możliwych do uzyskania.

Maksymalna ilość punktów możliwych do zdobycia wynosiła 40 pkt.

Jeśli Państwo nie zdecydowali jeszcze, do której szkoły zapisać dziecko lub zastanawiacie się nad ewentualną zmianą decyzji dotyczącą wyboru szkoły, to serdecznie zapraszamy. Posiadamy jeszcze wolne miejsca zarówno w oddziałach przedszkolnych, jak i w pierwszych klasach.

Zapewniamy naukę w bezpiecznych warunkach, w coraz lepiej wyposażonej szkole – wyremontowane elewacje, budująca się nowa sala gimnastyczna, ponad 50 komputerów do dyspozycji uczniów z kontrolowanym dostępem do Internetu, stołówka, świetlica, bogata oferta zajęć pozalekcyjnych.

Ponadto informuję, że zgodnie  z Zarządzeniem Nr 73/2011 z dnia 31 marca 2011 r. Prezydenta Miasta Nowego Sącza "w szkołach o określonym obwodzie podstawą utworzenia oddziału jest wykaz uczniów z obwodu (…) Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły mogą jedynie uzupełniać liczbę uczniów oddziału obwodowego, w przypadku gdy szkoła dysponuje jeszcze wolnymi miejscami."

Dlatego priorytetowo traktujemy zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie i prosimy o pilne poinformowanie szkoły o podjętych decyzjach przez tych rodziców, którzy do tej pory jeszcze nie skontaktowali się z nami.