Zimowa szata graficzna szkolnej strony WWW

Drodzy uczniowie! Zapraszam do udziału w szkolnym konkursie na najpiękniejszą "Zimową szatę graficzną szkolnej strony WWW". Na zwycięzców, oprócz satysfakcji, czekają "szóstki" z informatyki oraz interesujące nagrody.

1. Udział w konkursie wziąć mogą uczniowie klas V - VI naszej szkoły.
  2. Konkurs trwać będzie do dnia 30 listopada 2010 r. Prace przesłane lub przyniesione po tym terminie nie będą oceniane.
  3. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 16 grudnia 2010 r.
  4. Komisja oceniać będzie ogólny wyraz artystyczny, wkład pracy, pomysłowość i dokładność oraz dokona kwalifikacji prac do nagród i wyróżnień.
  5. Uczeń może zgłosić do konkursu jeden, samodzielnie wykonany, obraz o wymiarach 960 x 318 pikseli - tzw. top strony WWW. Obraz powinien zawierać - odpowiednio wkomponowane - logo, nazwę oraz misję naszej szkoły.
  6. Obraz przekazać należy w dwóch formatach: JPG oraz wielowarstwowym pliku XCF (obydwa utworzyć można m.in. w udostępnionym na licencji GPL programie GIMP).
  7. Zgłoszone do konkursu prace nie mogą naruszać ustawy o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych. Wskazane jest wykorzystanie własnych zdjęć oraz samodzielnie wykonanych grafik. W przypadku wykorzystania zdjęć opublikowanych w Internecie, należy dołączyć adres, z którego zdjęcie zostało pobrane oraz warunki, na których zostało udostępnione.
  8. Uczestnik konkursu upoważnia Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Nowym Sączu do nieodpłatnego wykorzystania zgłoszonego obrazu jako elementu szaty graficznej oficjalnej strony WWW.

Poniżej: przykładowy "top", zrzut strony wykorzystującej ten "top" oraz logo szkoły.