Najmłodsi recytują

Marta Jarząb

Dnia 20 kwietnia odbyły się eliminacje do XX Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas 0 - III. Do konkursu przystąpiło 29 uczniów, którzy zaprezentowali wiersze o tematyce dziecięcej. Po przesłuchaniu wszystkich uczestników zostali wyłonieni "Mistrzowie recytacji", którzy reprezentować będą naszą szkołę  w Szkole Podstawowej nr 18:

• Oddział przedszkolny - Amelia Zielińska
  • Klasa I - Krzysztof Kozik
  • Klasa II - Ewelina Boczarska
  • Klasa III - Maciej Kożuch

Ponadto wyróżnienia zdobyli:

• Oddział przedszkolny - Nikola Ruman, Barbara Citak
  • Klasa I- Zuzanna wróblewska, Dominika Kopeć-Argasińska
  • Klasa II - Konrad Łukaszczyk, Gabriela Dybowicz
  • Klasa III - Mateusz Fecko, Aleksandra Matras

Uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie.