Przygoda z teatrem

WioLeg

18 listopada aktorzy z Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu kolejny raz gościli w Nowym Sączu. Tym razem pokazali Przygody Tomka Sawyera oraz Piotrusia i Wilka.
Najstarsi (kl. IV-VI) obejrzeli perypetie Tomka, który ze swoim przyjacielem był świadkiem zbrodni na cmentarzu i w ten sposób wplątał się w niebezpieczną przygodę. Chłopcy nie tylko wyszli z niej cało , ale  na dodatek stali się właścicielami znalezionego skarbu. Najmłodsi poznali przygody Piotrusia, który wraz z dziadkiem i grupą przyjaciół, m. in. z Kaczuszką i Kotem, pokazali, że przyjaźń i dobro stanowią największą wartość. Dzięki nim Wilk postanowił się poprawić.

Scenografia oraz muzyka stworzyły niecodzienny nastrój. Uczniowie duzi i mali żywo reagowali, słychać było na przemian - śmiech lub pisk.
Spektakle dostarczyły wiele emocji i przypomniały o nieprzemijających wartościach, takich jak przyjaźń i dobro.
Do następnego razu!:)