Kolejny siatkarski sukces !!!

J. Kotlicka
Kategoria:

W dniu 22.02.2016r. reprezentanci z klas 5. wzięli udział w Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych z rejonu Nowego Sącza. Był to już kolejny turniej rozgrywany w ramach XXI Sądeckiej Ligi Mini Siatkówki.

Po bardzo emocjonującym finale nasze dziewczęta zdobyły 3. miejsce w turnieju, a chłopcy z Zespołu 1 dotarli jeszcze wyżej i zajęli 2. miejsce !!!

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta:

• Zespół 1- Zuzanna Kubas 5a + Ewa Baran 5a + Kamila Nowak 5b.

Chłopcy:

• Zespół 1- Aleksander Pacyna 5c + Bartosz Cempa 5b + Michał Michalik 5b,
  • Zespół 2- Piotr Fryczewski 5a + Dariusz Bajerski 5a + Szymon Białoń 4c,
  • Zespół 3- Igor Grabowski 5b + Jakub Karnafał 5a + Sylwiusz Starczewski  5b.

Serdecznie Wam gratulujemy i dziękujemy za sportową walkę :-) Szczególne podziękowania należą się naszemu najmłodszemu zawodnikowi Szymonowi:) Swoją precyzyjną i pewną zagrywką zdobył najwięcej punktów dla swojego zespołu. Brawo!!!

Zwycięzcą turnieju dziewcząt została drużyna z Krynicy, a chłopców - Szkoła Podstawowa nr8 z Nowego Sącza. Gratulacje!!!