Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

Kategoria:

W dniu 27.09.2010r., na hali sportowej NOR,  odbyły się eliminacje grupowe  w ramach Niędzyszkolnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. W tym dniu rozgrywano mecze eliminacyjne  grup D i C.  Nasi reprezentanci grali w grupie D wraz z reprezentantami:  SP7, SP15 i SP17.

Naszą szkołę reprezentowali: Rafał Łukasik - 4B, Patryk Jagiełka - 5A, Kamil Sikorski - 5A, Jakub Wartak - 5A, Damian Gał - 6A, Dominik Klimczak - 6A, Grzegorz Pancerz -  6A, Karol Smaga - 6A, Miłosz Szczepański - 6A, Konrad Gancarczyk - 6D.

Każdy zespół obecny w tym dniu na zawodach rozegrał po 3, 16 minutowe spotkania - (2 połowy po 8 minut).  Grano systemem „każdy z każdym”.  Do ścisłego finału mógł wejść tylko jeden zespół z grupy.  Pierwszy mecz nasi reprezentanci rozegrali z zawodnikami z SP 17.  Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 6:0, kolejny mecz z SP15 również wygraliśmy , i to 9:1!!! Ostatni mecz nasi zawodnicy zagrali z zeszłorocznym zwycięzcą tego turnieju , reprezentacją  SP7.  Aż do 15 minuty nie padł ani jeden gol. Szczęście opuściło nas w ostatniej minucie, kiedy to padła jedyna bramka dla SP7, która to zadecydowała o zwycięstwie naszych przeciwników  i ich awansie do fazy finałowej.

Mimo olbrzymiej przewaginaszych zawodników na boisku i największej ilości zdobytych bramek , nie zdołaliśmy wejść do fazy finałowej.  Należy jednak podkreślić duże zaangażowanie naszych reprezentantów i ogromną wolę walki. Królem strzelców niewątpliwie został Miłosz Szczepański, zdobywając aż 5 goli w spotkaniu z SP15, a w całym turnieju  9 bramek!!!Na pochwałę zasłużył też nasz bramkarz Konrad Gancarczyk,który w całym turnieju puścił tylko 2 bramki!!! Bardzo aktywny na boisku był też Dominik Klimczak (atak, zdobywca 3 bramek) i Damian Gał (obrona).

Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i walkę fair play.