Srebrne sztafety

J. Paszka
Kategoria:

Zima na dworze... a na basenie zawsze lato. Dzisiaj przy temp. 30o odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Pływaniu rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zawody rozpoczęły się od zmagań indywidualnych na dystansach 50m.

Jako pierwsza na słupku startowym pojawiła się Ewelina Boczarska (7c)... "siup" do wody i mamy złoty medal w stylu dowolnym :)

Aż dwa medale w tym samym stylu "wyłowili" z wody chłopcy - srebro wywalczył Dominik Jagielski (8a), a brąz Szymon Opoka (7a).

W stylu grzbietowym swój kolejny medal zdobyła Magdalena Brzeska (8b) - tym razem w kolorze srebrnym.

Po zakończeniu rywalizacji indywidualnej przyszedł czas na wyścigi sztafetowe 6x50m stylem dowolnym.

Nasze obydwie sztafety walczyły ile sił w nogach i rękach. Dzięki ogromnej determinacji, zarówno nasze dziewczęta, jak i chłopcy wywalczyli 2. miejsca. BRAWO!

Skład sztafety dziewcząt: Magdalena Brzeska (8b), Dagmara Ptak (7a), Magdalena Lipka (7s), Weronika Nowowsiak (7s), Emilia Pasionek (7c) i Ewelina Boczarska (7c).

Skład sztafety chłopców: Szymon Opoka (7a), Karol Żołna (7s), Maksymilian Miczek (7a), Tomasz Smajdor (7c), Krzysztof Szewczyk (7s) i Michał Jagielski (8a)

Wszystkim naszym reprezentantom dziękujemy za dzisiejsze starty :)