Puchar dla "Trójki"

J. Kotlicka
Kategoria:

W dniu dzisiejszym, na hali przy ulicy Nadbrzeżnej, nasi uczniowie z klas 7 reprezentowali naszą szkołę w rozgrywanych po raz pierwszy Mistrzostwach Nowego Sącza w Koszykówce 3x3. W zawodach wzięło udział 6 sądeckich szkół: SP3, SP7, SP15, SP16, SP18 i SP20. Z fazy grupowej nasi koszykarze wyszli na pierwszym miejscu. W fazie finałowej zwyciężyli oba mecze i ostatecznie wygrali, zdobywając tytuł Mistrza Nowego Sącza!!! Dodać należy, że w całym turnieju nie przegrali ani jednego meczu. Na sukces naszych zawodników złożyły się: wspaniała technika, opanowanie na boisku, widoczna współpraca i żelazna kondycja. Oglądanie ich było wielką przyjemnością:))) Nasi chłopcy będą reprezentować Miasto Nowy Sącz na zawodach wojewódzkich.