Siatkarskie niespodzianki

P. Michalak
Kategoria:

10 i 12 grudnia odbył się Turniej Piłki Siatkowej z okazji 100 Odzyskania Niepodległości. W poniedziałek dziewczęta walczyły z SP Barcice, SP Chełmiec, SP Piwniczna Zdrój, SP 1, SP 21 i SP14. W ostatecznej klasyfikacji dziewczęta uplasowały się na 4 miejscu. Katarzyna Leśniak otrzymała Statuetkę dla najlepszej zawodniczki z drużyny.

Skład zespołu: Katarzyna Leśniak (3e), Laura Janik (3e), Nicole Smoter (3e), Justyna Głód (3e), Oliwia Wolak (3b), Julia Matras (3b).

Środa także była pełna emocji, chłopcy reprezentowali szkołę w dwóch składach. Do zawodów zgłosiło się aż 11 zespołów, które zostały rozlosowane do 3 grup. Obydwie drużyny dotarły do ścisłego finału. Ostatecznie zespół 1 uplasował się na 1 miejscu, a drugi zespół na miejscu 5.

Gratulacje w szczególności dla drugiego zespołu, który walczył z dużo starszymi od siebie - dali radę !!!!!!!!!!!!!!!!!

Zespół 1: Dawid Pierzchała 3e, Dominik Rams 3b, Karol Michalik 3e, Aleksander Pacyna 8c, Michał Michalik 8b, Sylwiusz Starczewski 8b

Zespół 2: Szymon Cempa 5b, Arkadiusz Nowak 6c, Szymon Białoń 7b, Jakub Pietruch 7b, Michał Jagielski 7a, Dariusz Bajerski 8a, Szymon Półkarz 8c.