11 medali lekkoatletów

J. Paszka
Kategoria:

Nasi lekkoatleci to ludzie ze stali :) Mimo bardzo niskiej temperatury, dzielnie walczyli dzisiaj od rana w Indywidualnych Mistrzostwach Nowego Sącza klas 7, 8 i OG. Poszło nam naprawdę nieźle :)

Pierwszą naszą medalistką dzisiaj została Weronika Pawlak (3cG), która w biegu na 100m zdobyła srebrny medal. Jak się później okazało nie ostatni ;)

Także na dystansie 100m, brąz wywalczył Eryk Szkred (3cG).

Równocześnie odbywały się także dwie konkurencje techniczne. Srebro w skoku w dal wyskakała Julia Majkrzak (3bG). W pchnięciu kulą u chłopców padł dublet - złoto zdobył Dominik Rams (3bG), a srebro Aleksander Pacyna (8c).

W biegu na 300m Natalia Błoniarz (3cG) pobiegła na medal brązowy.

Świetnie zaprezentował się w skoku w dal Łukasz Włodarczyk (3dG), który nie dał żadnych szans rywalom i zdobył złoty medal.

Weronika Pawlak (3cG) pokazała dzisiaj, że nie tylko szybko biega, ale także świetnie potrafi pchać kulą - na jej szyi zawisł drugi srebrny medal.

W biegu na 600m Magdalena Brzeska (7b) pobiegła szybciutko - i 2. miejsce dla niej :)

Zmagania kończyły sztafety 4x100m. Nasze dziewczęta upodobały sobie dzisiaj ewidentnie srebrne medale... i w ostatnim biegu zameldowały się znowu na 2. pozycji.

Chłopcy także uplasowali się na podium - tym razem na miejscu 3.

Tym samym nasze lekkoatletki i lekkoatleci zdobyli łącznie 11 medali!!! 22 października w Tarnowie odbędą się dla nich zawody wojewódzkie. Trzymamy kciuki :D

GRATULUJEMY i jeszcze raz dziękujemy za udział wszystkim naszym zawodnikom. Mimo mroźnej aury wszyscy stawili się w 100%. SUPER :)