30 listopada na hali przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu odbyło się pierwsze spotkanie sądeckich siatkarek szkół podstawowych w ramach XXII Ligi Sądeckiej. W rozgrywkach wzięły udział siatkarskie "czwórki" ze szkół: SP3, SP6 i SP7.

Naszą szkołę reprezentowały:

Zespół 1: Zofia Wituszyńska 6b, Zofia Hasslinger 6b, Aleksandra Kaleta 6b, Kamila Nowak 6b i Aleksandra Świerczek 6b-rez.

Zespół 2: Ewa Baran 6a, Aleksandra Kuczaj 6a, Weronika Mliczek 6a, Julia Leśniak 6a i Beata Olszewska 6a-rez.

Zespół 3: Aleksandra Baczyńska 5a, Aleksandra Nalepa 5a, Natalia Siwek 5a, Anna Hruby 5b i Katarzyna Iwańska 5b-rez.

Zespoły rozlosowano do 3 grup. W grupach grano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Zawody sędziowali studenci PWSZ w Nowym Sączu, aktualni zawodnicy i zawodniczki drugoligowych klubów siatkarskich "Dunajec" i "Sandecja".

Nasze reprezentantki z Zespołu 1, jednym małym punktem przegrały walkę o 3. miejsce. Ostatecznie zajęły 4. miejsce, Zespół 2 - 6. miejsce, a debiutantki w tej kategorii wiekowej - Zespół 3 - uzyskały 8. miejsce. Turniej zwyciężyły dziewczęta z SP7- 1 Zespół, na drugim miejscu uplasował się 1 Zespół z SP6. Zwyciężczynie udekorowano medalami, a każda z  uczestniczek otrzymała pamiątkowy dyplom.

Wszystkim zawodniczkom bardzo dziękuję za udział w turnieju i już dziś zapraszam na kolejny SKS:)))