Ligowy początek chłopięcej reprezentacji...

J. Kotlicka
Kategoria:

W miniony czwartek, tj. 24 listopada, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Barcicach odbył się pierwszy w tym roku Turniej Mini Siatkówki Szkół Podstawowych Chłopców rocznika 2004 i młodszych. Rozgrywki przeprowadzono w ramach XXII Ligi Mini Siatkówki. Naszą szkołę reprezentowały 3 "czwórki" w składzie:

• Zespół 1: Aleksander Pacyna 6c, Bartosz Cempa 6b, Dariusz Bajerski 6a i Michał Michalik 6b.
  • Zespół 2: Piotr Fryczewski 6a, Sylwiusz Starczewski 6b, Artur Kosmydel 6b, Sergiusz Ajdukiewicz 6a i rez. Szymon Białoń 5c.
  • Zespół 3: Dawid Bujok 5a, Michał Jagielski 5a, Jakub Pietruch 5b, Paweł Zdunkiewicz 5a i rez. Arkadiusz Nowak 4c.

Najwyższą lokatę w turnieju zdobył Zespół 1, plasując się na 3. miejscu. Zespół 2 zajął 4. miejsce, a debiutanci w tej kategorii wiekowej - Zespół 3 - zajęli 6. miejsce. Zespoły wywalczyły cenne punkty w klasyfikacji generalnej szkół biorących udział w rozgrywkach ligowych.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz walkę zgodnie z zasadą "fair play".